Strony internetowe - Mugen.com.pl - Tworzenie stron www

Przejdź do treści
Strony internetowe
kolekcja stron
W naszej ofercie stron internetowych znajdziesz rozwiązania dedykowane jednorazowym inicjatywom, reprezentujące mikro i małe przedsiębiorstwa oraz kompleksową ofertę dla dużych firm.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów.
Wybierz wariant dopasowany do Twoich potrzeb

Strona typu One Page zwraca uwagę swoją prostą i estetyczną formą. Oferowany przez nią minimalizm idealnie sprawdza się w przypadku prezentacji pojedynczego produktu, akcji promocyjnej, wydarzenia lub profilu osobistego.


Landing Page to odmiana strony typu One Page. Cechuje się treścią skupioną na jednym celu - nakłonieniu gościa do wykonania pożądanej akcji, którą może być na przykład udział w konkursie lub pozostawienie swoich danych.


Wizytówka jest najczęstszym wyborem osób, które przede wszystkim szukają strony przedstawiającej ofertę firmy w czytelny sposób. Z czasem staje się idealnym punktem wyjścia do późniejszej rozbudowy w stronę firmową.


Strona Firmowa to kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które poza szczegółową prezentacją szerokiej gamy oferowanych produktów i usług, chce również zapoznać klienta z dodatkowymi informacjami.
Pakiet Standard

Naszym klientom już w standardzie
oferujemy szereg dodatkowych usług
responsywność
RESPONSYWNOŚĆ
Twoja strona zostanie oparta na technologii Responsive Web Design (RWD), co oznacza że będzie odpowiednio sformatowana zarówno pod komputery stacjonarne, netbooki, tablety i smartfony.
optymalizacja
OPTYMALIZACJA
Zależy nam, żeby Twoja strona dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Dlatego stworzymy ją zgodnie z zasadami SEO (Search Engine Optimization), dzięki czemu ułatwimy Twojej stronie drogę na szczyt w wynikach wyszukiwania.
google analytics
GOOGLE ANALYTICS
Połączymy Twoją stronę z Google Analytics, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować ruch na witrynie, obserwować zachowania gości i na tej podstawie zoptymalizować swoją ofertę.
aktualizacja
AKTUALIZACJA TREŚCI
Niejednokrotnie zdarza się, że na stronie trzeba zmienić istniejące informacje lub dodać nowe. Umieścimy dla Ciebie nowy produkt w ofercie, opublikujemy artykuł w dziale Aktualności lub zmienimy we wskazanym miejscu inne dane.
gwarancja
GWARANCJA
Gwarantujemy sprawne działanie stworzonej przez nas strony oraz jej opiekę administracyjną przez cały okres trwania umowy.
backup
KOPIA ZAPASOWA
Wraz z gotową stroną otrzymasz od nas jej zabezpieczoną kopię zapasową. My również zarchiwizujemy każdą jej wersję. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja inwestycja jest bezpieczna i zawsze masz do niej dostęp.
Szukasz czegoś innego?
Wróć do spisu treści