Strona One Page - Mugen.com.pl - Tworzenie stron www

Przejdź do treści
Strona One Page / Landing Page
Responsywna One Page
Przykładowe schematy

Najważniejszym miejscem każdej witryny internetowej jest strona główna.
Pierwsze wrażenie, które wywiera na gościu decyduje o tym, czy zechce on zapoznać się z resztą zamieszczonej na niej treści. W przypadku One Page oraz Landing Page cała odpowiedzialność spoczywa na jednej stronie, dlatego należy zaprojektować ją według czytelnego i nienachalnego wzorca.
Nie masz własnych zdjęć na stronę i nie chcesz w nie inwestować dodatkowych środków?
Jesteś w odpowiednim miejscu!
Naszym klientom udostępniamy bibliotekę setek tysięcy zdjęć.
Wykorzystaj ją i poczuj się jak u siebie.
Pakiet Standard

Naszym klientom już w standardzie
oferujemy szereg dodatkowych usług
responsywność
RESPONSYWNOŚĆ
Twoja strona zostanie oparta na technologii Responsive Web Design (RWD), co oznacza że będzie odpowiednio sformatowana zarówno pod komputery stacjonarne, netbooki, tablety i smartfony.
optymalizacja
OPTYMALIZACJA
Zależy nam, żeby Twoja strona dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Dlatego stworzymy ją zgodnie z zasadami SEO (Search Engine Optimization), dzięki czemu ułatwimy Twojej stronie drogę na szczyt w wynikach wyszukiwania.
google analytics
GOOGLE ANALYTICS
Połączymy Twoją stronę z Google Analytics, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować ruch na witrynie, obserwować zachowania gości i na tej podstawie zoptymalizować swoją ofertę.
aktualizacja
AKTUALIZACJA TREŚCI
Niejednokrotnie zdarza się, że na stronie trzeba zmienić istniejące informacje lub dodać nowe. Umieścimy dla Ciebie nowy produkt w ofercie, opublikujemy artykuł w dziale Aktualności lub zmienimy we wskazanym miejscu inne dane.
gwarancja
GWARANCJA
Gwarantujemy sprawne działanie stworzonej przez nas strony oraz jej opiekę administracyjną przez cały okres trwania umowy.
backup
KOPIA ZAPASOWA
Wraz z gotową stroną otrzymasz od nas jej zabezpieczoną kopię zapasową. My również zarchiwizujemy każdą jej wersję. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja inwestycja jest bezpieczna i zawsze masz do niej dostęp.
Szukasz strony o innej specyfice?
Wróć do spisu treści